Opinion

Погляд фахівця в Hi-Tech

Apple хоче впровадити Touch ID і флеш-камеру в Apple Watch

У цьому розділі ми спостерігаємо найцікавіші новини зі світу гаджетів. Ми фокусуємося тут виключно на основні події та обраних цікавих спекуляціях. Так що, якщо вас цікавлять поточні події і ви хочете бути в курсі подій світу гаджетів, безумовно присвятіть кілька хвилин наступним абзаців.

Apple Watch можуть принести в майбутньому відмінні гаджети

Ще один рівень безпеки у вигляді Touch ID

В даний час дуже популярні так звані розумні носяться продукти, такі як розумні годинник. Apple користується величезною популярністю завдяки своїм яблучним годинах, які надають користувачеві гарну дозу різних функцій і, таким чином, можуть полегшити його повсякденне життя. Досить цікаво подивитися на розвиток цих Apple Watch. В останні роки ми випробували відмінні функції, з яких ми не повинні забувати згадати виявлення падінь, попередження про нерегулярному серцебитті, датчик ЕКГ, вимірювання сатурації кисню в крові тощо. За останньою інформацією, нас чекають ще одні приголомшливі новини.

Патентний журнал Apple, який займається пошуком патентів, зареєстрованих Apple, виявив ще одну відмінну реєстрацію , згідно з якою сканер біометричної аутентифікації Touch ID може потрапити в Apple Watch. Таким чином, патент зареєстрований у відповідному органі США і описує, як цю функцію можна інтегрувати в бічну кнопку. Після цього нам навіть не потрібно думати про причини. Годинники Apple як і раніше покладаються на єдиний рівень безпеки, яким є код безпеки. Згодом годинник не захочуть це для вас, тобто до тих пір, поки ви не знімете їх з зап’ястя. Впровадження Touch ID підвищило б безпеку, що може стати в нагоді, наприклад, для безконтактних платежів Touch ID і т.п.

Сама реалізація неймовірно схожа на систему, знайдену в останньому iPad Air (четвертого покоління з 2020 року), де Touch ID прихований у верхній кнопці харчування.

Чи прийде камера Apple Watch?

Ще один дуже цікавий патент зауважив журнал AppleInsider. Це називається « Електронні пристрої з двоступінчастим дисплеєм », що можна перевести як «  Електронні пристрої з двоступінчастим дисплеєм».

Ця публікація показує нам, як можна розташувати сам дисплей по верствам, щоб камера ховалася в ньому разом зі спалахом і була видна тільки тоді, коли нам це було потрібно. Таку технологію теоретично можна було б перенести на телефони Apple і позбутися від досить різко критикується вирізу.

Все буде працювати на певному шарі пиксельного поля для відображення зображень, в той час як певні верстви можуть стати прозорими в один момент або, навпаки, повністю заблокувати світло. Потім деякі точки можна було розмістити так, щоб камера могла працювати. Ще одна перевага полягає в тому, що кожен шар може вести себе трохи по-своєму. Це може, наприклад, мати більш просунутий рівень для відображення відео і різної анімації, в той час як останній буде використовуватися для відображення статичних об’єктів (зображень і тексту), що призведе до значного збільшення часу автономної роботи.

Крім того, ми недавно повідомили вам про дуже цікавому подкасті з самим директором Apple Тімом Куком, який розповів про майбутнє яблучних годин. Apple в даний час тестує неймовірні функції в своїх лабораторіях, і ми з нетерпінням чекаємо чогось, чого варто очікувати.

Apple готує новий Apple TV в наступному році

Практично з початку цього року йдуть розмови про появу Apple TV нового покоління. Ця інформація з’явилася в декількох джерелах, а наступник навіть згадувався в коді iOS 13.4. Сьогодні сайт Nikkei Asia Review був почутий з останніми новинами, в яких йшлося про майбутні продуктах. Наступного року у нас не буде нового Apple TV, і в той же час ми будемо працювати над більш просунутими комп’ютерами Apple, такими як MacBook Pro 16 дюймів і iMac Pro.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *