Opinion

Погляд фахівця в Hi-Tech

Minecraft на Playstation 5

Minecraft на Playstation 5 – чи варто купувати?

Minecraft вперше дебютував на консолях у 2013 році. Своєю відкритістю він привернув величезний натовп шанувальників, які грають з повним ентузіазмом і донині. Величезний світ і необмежені можливості в його створенні зробили цю розробку на слуху у гравців майже постійно.

Графічний рушій вищезгаданої гри може помилково припустити, що вона зовсім не вимоглива до ресурсів. Виявляється, згенерований світ вимагає дійсно потужних компонентів, тому варто йти в ногу з часом і придбати останню модель консолі – PlayStation 5.

Що ви отримаєте, граючи в Minecraft на PS5?

Обираючи для гри останню версію консолі PlayStation 5, ми отримуємо можливість створювати більші світи. Хоча, на перший погляд, у даній постановці не так вже й багато змін, у випадку з консоллю PS5 ми можемо побачити значне збільшення продуктивності.

Гра завантажується вдвічі довше (галерея зображень нижче), а це вже саме по собі має слугувати відповіддю на питання “Чи варто купувати Minecraft для даної консолі?”. Звісно, це ще не все, адже новий графічний чіп, реалізований у PlayStation 5, покращує якість згенерованих текстур, роблячи їх більш яскравими. Користувачі Xbox Series X також можуть насолоджуватися опцією трасування променів, але грати на PS5 не менш приємно.

Порівняння часу запуску Minecraft на PS 4 та PS 5

Завантаження гри Minecraft на PS 5 займає всього 30 секунд, у порівнянні з PS 4, на якій цей час збільшився до 1 м 33 с.

Minecraft і найкраща версія для консолі PlayStation 5

Оскільки Minecraft є особливо вимогливою грою, варто придбати версію без оптичного приводу. Це не тільки заощадить ваші гроші, але й гарантує, що ваш пристрій не буде так сильно перегріватися. Це може мати вирішальне значення, особливо при такому типі виробництва, де світ величезний.

У наш час майже все завантажується безпосередньо з консолі, тому відмова від медіа не повинна стати для нас проблемою. Ми також уникнемо певного дискомфорту, спричиненого шумом, який генерує Blue-Ray станція.

Розширення консолі за допомогою додаткового твердотільного накопичувача M2

Ще однією не менш важливою причиною купити Minecraft для консолі Playstation 5 є той факт, що ми можемо оновити консоль за допомогою додаткового SSD-накопичувача M2. Швидше за все, якщо ми вирішимо встановити гру на другий диск, продуктивність збільшиться. Підключення зовнішнього накопичувача – не найкращий варіант, оскільки слід враховувати, що порти мають властивість перегріватися. Тому використання другого внутрішнього диска є майже ідеальним варіантом.

Однак може розчарувати вузький вибір твердотільних накопичувачів M2 через вимоги, яким вони повинні відповідати. Одним з таких може бути Gigabyte 1 ТБ M.2 PCIe Gen4. Звичайно, це додаткові витрати, тому варто ставитися до такої можливості як до чистої цікавості.

Minecraft на консолях? PlayStation 5 – найкращий вибір!

На даний момент Minecraft найкраще себе почуває на консолі PS5. На це впливає низка факторів, серед яких беззаперечним лідером є продуктивність виробництва. Не секрет, що для гравців важлива не тільки забава, але й комфорт. Попередня версія консолі, хоч і була не найгіршою і постійно показувала хороші результати, не здатна запропонувати нам те ж саме, що і PlayStation 5.

Якщо у вас є старіша версія консолі, варто проаналізувати, що для нас є найважливішим. У той час, коли наш спосіб життя не дозволяє нам постійно сидіти перед екраном телевізора, варто потягнутися до Nitendo Switch. Minecraft на PS5 чудово підійде для довгих посиденьок, пропонуючи такі переваги, як краще освітлення текстур та швидкість реакції. Цей вибір, безсумнівно, ідеально підійде для завзятих геймерів, які створюють великі світи та вражаючі об’єкти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *