Opinion

Погляд фахівця в Hi-Tech

iPhone 12 Pro Max – огляд через місяць

Я впевнений, що зламаю iPhone 12 Pro Max протягом року. Зрештою, це був усього лише місяць, а телефон бився об підлогу частіше, ніж все моє попереднє обладнання з Купертіно, разом узяте. Однак я не поверну його – по крайней мере, поки він ще працює.

Цього року пропозиція Apple включає чотири телефону: iPhone 12, iPhone 12 Pro, iPhone 12 mini і iPhone 12 Pro Max. Перші два з них, кожен з діагоналлю екрана 6,1 дюйма, також є наступниками 6,1-дюймового iPhone 11 і трохи меншого iPhone 11 Pro з панеллю 5,8 дюйма. Вперше вони надійшли в продаж в жовтні. У мене була можливість випробувати цю базову модель на собі протягом трьох тижнів. Я був дуже приємно здивований цим.

Два інших телефонних дзвінка в магазини надійшли тільки в другій хвилі, тобто в середині листопада. IPhone 12 mini з 5,4-дюймовим дисплеєм тут повна новинка, а разом з ним і жахливий, оснащений 6,7-дюймовим екраном, iPhone 12 Pro Max. Цей смартфон прийшов на зміну попередньому рекордсмену – iPhone 11 Pro Max, оснащеному 6,5-дюймової панеллю. Це був останній з нових телефонів, який, не дивлячись на деякі дилеми, я вирішив зробити.

IPhone 12 Pro Max – найбільший iPhone за всю історію

І це не зовсім хороші новини.

З’їсти яблуко і продати яблуко неможливо, тому ергономіка погіршилася в міру збільшення робочого простору в iPhone 12 Pro Max. Наче цього було недостатньо, рамки в порівнянні з торішньою колекцією змінилися в колекції 2020 року з круглої на кутову, що мені все ще дуже подобається, хоча це візуально утолщает ці телефони. До нього також потрібно звикнути, оскільки він по-іншому поводиться з новими пристроями. Чи не краще, не гірше, просто по-іншому.

На щастя, я звик до цих гострих країв, що нагадують iPhone 5 та найновіший iPad Pro завдяки трьом тижням, проведеним з iPhone 12. Перехід на iPhone 12 Pro Max вимагав від мене “лише” розбиратися величезні розміри. Виявилося, що на практиці диявол не такий страшний, як його малюють, але я б брехав, якби сказав, що не обійшлося без компромісів і зміни звичок.

Як тільки друзі бачать, як я обробляю новий телефон, вони хапаються за голови – схоже, я збираюся його кинути.

Під час звичайного користування телефоном у правій руці я підтримую його мізинцем знизу. Я кладу свій безіменний і середній пальці на його лівий край, а потім вказівний приземлюється на спину. Це впевнений фокус, і я можу користуватися телефоном у базовому діапазоні, і я можу писати на ньому (хоча я радий, що у верхньому лівому куті є трохи q, що використовується мною, а не якась інша буква).

На жаль, у такому розташуванні великий палець може досягати щонайбільше трьох нижчих рядів піктограм. Як тільки я хочу піднятися вище, аж до верхньої панелі, щоб ввести код блокування, переглянути сповіщення або перейти до Центру управління, сходи починаються. Виявилося, що я автоматично «ковзаю» смартфон на пальцях і нахиляю руку вправо, так що сила тяжіння «втискає» його в руку. Потім я роблю те, що маю робити швидко, і повертаюся до розвиненого, міцного зчеплення.

Однак для мене це не проблема, бо я про це взагалі не думаю.

Я сам був здивований, коли хтось вказав мені, скільки я використовую рукою, користуючись телефоном. Виявилося, що насправді – коли я перемикаюся між програмами, вся моя рука згортається в такий китайський er-zet. Однак через місяць у мене з цим проблем немає, і я не помітив, що мене якось болить зап’ястя, хоча я не виключаю, що через рік я почну відчувати від цього дискомфорт, незважаючи на те, що я так інтуїтивно кладу руку.

Насправді, єдиний момент, коли я згадую про розміри цієї моделі, працюючи над нею, – це коли я намагаюся натиснути великим пальцем у нижній лівий кут, наприклад, піктограму «Домашня сторінка» у програмі Facebook. Я обробляю всі інші області екрану, не звертаючи на це уваги. Цікаво також, що за місяць у мене ніколи не виникало враження, що телефон … вислизне з моєї руки. Чому тоді провідний сказав, що iPhone 12 Pro Max зламається раніше, ніж пізніше?

IPhone 12 Pro Max постійно вислизає з моєї кишені!

Телефон ніколи не випадав з моєї руки, і я ніколи не відчував, що мені загрожує небезпека, але багато разів я виявляв, що не встигаю його зловити, коли, наприклад, я присів, щоб пов’язати черевик або поклав ногу на ногу. Я повільно вчуся виправляти положення телефону в штанах, але не маю ілюзій, що більше не переживу подібну ситуацію. Однак, оскільки Apple каже, що нове покриття набагато стійкіше до падінь, я ризикнув.

Ситуації, коли я лаявся собі під нос і деякий час тримав телефон Шродінгера (піднявши його, я ніколи не знаю, побачу я павутину чи ні), проте були відносно поширеними, і навіть мій старий iPhone 7 Plus не отримав стільки наземних зустрічей, як iPhone 12 Pro Макс. З цієї причини, якщо хтось носить штани з неглибокими кишенями і не планує класти телефон, наприклад, у гаманець, я раджу не купувати цього 6,7-дюймового монстра. Це обладнання може бути занадто великим.

І ми говоримо про iPhone 12 Pro Max без корпусу, що збільшується.

Я постійно відмовляюся вкладати свій телефон, розмовно кажучи, в презерватив – не тому я витрачаю стільки грошей на гарно оброблений смартфон (графітовий колір був бичачим оком!) А потім накриваю його шматочком шкіри або гуми. Я, мабуть, розгляну це лише тоді, коли, наприклад, зламаю в цьому спину. Однак нещодавно я почав замислюватися над тим, чи варто ламати і купувати футляр зараз … але не для кращого захисту пристрою від падінь.

Думаю над справою лише тому, що виявилося, що робота iPhone 12 Pro Max є проблематичною, коли оголений пристрій лежить на столі з тортом. Випираючий об’єктив камери мене, звичайно, дратував роками, бо він уже з’явився в iPhone 6, але ніколи не виступав так сильно за межі контуру корпусу, як тут. І сам острів, і лінзи набагато більші, ніж в інших телефонах Apple. Як результат, жоден з моїх попередніх айфонів так сильно не похитнувся.

Однак я не скаржуся на вагу iPhone 12 Pro Max.

Хоча пристрій з габаритами 160,8 х 78,1 х 7,4 мм важить цілих 228 грамів, і це багато для смартфона, але через місяць я не відчуваю, що це занадто багато. Насправді я звик до його розмірів, і крім згаданого переходу на головний екран у програмі Facebook та подібних, я перестав звертати на них увагу. Як багато змінилося, ви можете відчути лише тоді, коли я знову беру iPhone 11 Pro, і було абсолютно нереально взяти … iPhone SE (2016).

Спочатку я думав, що телефон цього маленького друга, до якого iPhone 12 Pro Max побічно посилається на свою конструкцію, є лише фіктивним або у нього немає акумулятора, але виявилося, що цього не було – ця модель чотирирічної давності насправді на половину легша за мою нинішню телефон! Однак я не уявляю, щоб до нього повернутися, хоча колись такий екран здавався достатнім. Ви просто звикаєте до хороших речей, і мені дуже сподобався цей 6,7-дюймовий екран.

Однак на перший погляд нічого не змінилося.

На робочому столі стільки значків, скільки раніше, і щільність пікселів схожа на інші OLED-екрани, такі як Super RETINA. Тільки після входу в програму ви бачите набагато більше вмісту. У більшості випадків рядки ширші і вміщуються більше, ніж iPhone 12 цього року з 6,1-дюймовими екранами – хоча є винятки і, наприклад, мій улюблений iA Writer та обробник системної пошти мають непропорційно широкі поля.

Що важливо, iPhone 12 Pro Max цього року є єдиним, який підтримує додатковий горизонтальний режим зі стовпчиком ліворуч у багатьох системних додатках, а деякі – від третіх сторін. У попередні роки, крім iPhone 11 Pro Max та iPhone XS Max, це підтримували iPhone 11 та iPhone XR. На практиці я сам не дуже часто використовую цю схему, але розумію, що для багатьох людей це може бути важливо. iPhone 12 і iPhone 12 Pro цього не пропонують.

Щодо решти, то насправді нема про що говорити.

IPhone 12 Pro Max, крім цих невдалих розмірів та наслідків різниці в технічних характеристиках, є тим самим телефоном, що і iPhone 12 Pro. Таким чином, він розділяє левову частку компонентів з iPhone 12, який я мав можливість протестувати раніше – і якщо ви ще не читали його огляди, я настійно рекомендую вам це зробити. Коротше кажучи, однак, це саме так, як можна було очікувати: телефон працює як ракета і не створює проблем (включаючи, наприклад, бездротову зарядку).

Варто також підкреслити, що всі айфони мають однаковий модуль 5G, але в ретроспективі я не змінюю своєї думки – я все ще вважаю, що немає необхідності враховувати наявність цього модему при виборі телефону. Нарешті, я залишив камеру, якою я також надзвичайно задоволений. Марцін Половянюк писав про те, як це вийшло на практиці порівняно з конкурентами, і з тих пір я зробив кілька інших фото. Нижче наведено кілька прикладів:

Чи варто купувати iPhone 12 Pro Max?

Як завжди, відповідь на це запитання не проста, але цього разу класичне “це залежить” повинно бути враховано набагато більше факторів, ніж будь-коли раніше. IPhone 12 Pro Max – це, перш за все, смартфон для людей, які хочуть мати якнайкращу камеру в iPhone … хоча за умови, що відмінності від iPhone 12 Pro та iPhone 12 не надто великі (і ми все ще чекаємо оновлення введення формату AppleRaw).

Крім того, iPhone 12 Pro Max сподобається тим, хто цінує тривалий робочий час на одному заряді. Подібно до того, як iPhone 12 зміг розрядити мене до заходу сонця, 6,7-дюймова модель – навіть жодного разу (і навіть якщо я підключав його до електрики протягом дня, він ніколи не повідомляв про споживання більше 100% за 24 години. ). Я вважаю це феноменальним результатом для телефону, що використовується, серед іншого, ловля покемонів. Той факт, що цього вдалося досягти завдяки такому великому екрану та увімкненому 5G, варто зазначити.

Ми не втечемо від того, що iPhone 12 Pro Max одночасно величезний.

Однак кожна людина повинна судити сама, чи є ці виміри прийнятними для нього чи ні. Однак я відчуваю, що складно зробити таку оцінку, окрім як через кілька днів із пристроєм. Через місяць я вирішив, що хоча різниця в камері на користь найбільшого з цьогорічних смартфонів Apple невелика, незважаючи на численні злети та падіння, я не заміню її, хоча міг би це зробити безкоштовно. Я щонайбільше буду плакати над розбитим склом.

Однак я не можу чесно рекомендувати замінити телефон на iPhone 12 Pro Max, якщо у вас є одна з попередніх моделей від iPhone X – я замінюю телефони щороку лише тому, що можу раціоналізувати це своєю роботою. Однак, якщо у вас є кошти на цей пристрій і ви на шкірі відчуваєте, що iPhone 12 Pro Max буде працювати добре, незважаючи на цей очевидний недолік, я впевнений, що ви не будете розчаровані покупкою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *