Opinion

Погляд фахівця в Hi-Tech

Oppo представила унікальну новинку з прокручуються дисплеєм

Китайська компанія Oppo відома своїм відносно сильним центром розробки, який щороку приносить нові і нові ідеї в світ смартфонів – висувні і перископічні камери, надшвидку провідну та бездротову зарядку, селф-камеру з додатковим дисплеєм і т. д.

Парадоксально, але цей китайський гігант все ще залишається не проникнув у світ гнучких дисплеїв, але тепер розкрив цікавий концепт смартфона з прокручуються дисплеєм; він називається Oppo X 2021.

Oppo X 2021: телефон, збільшується від ласки

На перший погляд Oppo X 2021 виглядає як звичайний смартфон, але не обманюйте себе. Телефон можна розширити за рахунок прокрутки дисплея з боків, хоча, по крайней мере, відповідно до рекламних роликів, моторизований збільшення виглядає дійсно вражаюче і плавно.

У складеному стані дисплей має діагональ 6,7 дюйма, в розкладеному – 7,4 дюйма. Це майже подвоює площу дисплея і регулює співвідношення сторін. Перехід між двома режимами відбувається інтуїтивно – досить «погладити» телефон по краю.

У своїй концепції Oppo використовувала OLED-панель з запатентованим високоміцним шаром ламінату під назвою Warp Track товщиною 0,1 мм, який поміщається під дисплеєм. На жаль, ми не знаємо, який матеріал покриває верхню поверхню дисплея. Дисплей постійно «підтримується» рухомий нерухомою рамкою з металевих пластин, що не допускає деформації екрану.

Дисплей не деформується навіть в точці вигину, тому що завдяки товщині 6,8 мм в цій точці зберігається необхідний радіус. Oppo хвалилася, що на телефон було подано 122 патенту, в тому числі 12 патентів на механізм прокрутки.

https://www.youtube.com/watch?v=Lt8YrYAulno

Подивимося в наступному році?

Хоча Oppo X 2021 з оптимізмом дивиться на свою назву в наступному році, виробник не вказав, чи планує він завершити цю концепцію в комерційно доступній формі. З іншого боку, на початку наступного року аналогічний телефон повинен представити LG, так що немає причин відкладати.

Як ви думаєте, яке майбутнє чекає смартфони, такі як Samsung Galaxy Z Fold 2, Z Flip або Motorola Razr (з гнучким дизайном), або, скоріше, рішення, підготовлене Oppo (а в минулому також TCL і LG)? Нам в редакції більше подобається другий варіант – в складеному стані він більше нагадує класичний смартфон, не потрібно турбуватися про пошкодження гнучкої конструкції, а в центрі дисплея не видно вигину. З іншого боку, навіть ця прокатна конструкція вийде з ладу, а вартість ремонту (як і вартість самого обладнання) буде астрономічною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *