П'ятниця, 25 травня

До століття Жовтневої революції у Facebook стартував флешмоб #ЯкбиСоюзНеРозвалився. В рамках цієї акції користувачі соціальної мережі діляться міркуваннями, ким би вони були, якби Радянський Союз і досі існував.

Вигадала флешмоб українська письменниця Олена Захарченко. Якби СРСР не припинив свого існування, вона б, найімовірніше, була «сірою і переляканою вчителькою математики».

Чоловік Олени, журналіст та письменник Артем Захарченко, припустив, що був би молодим вченим-журналістикознавцем і забрав би свою дружину до Москви.

Письменник, перекладач та блоґер Андрій Бондар з імовірністю 99 % став би православним священником.

Тетяна Савченко, українська письменниця та блоґерка, також приєдналася до флешмобу, зазначивши, що в умовах Радянського Союзу у неї було б значно менше моментів власного вибору, тому вона б працювала вчителькою чи бібліотекаркою.

Журналістка Юлія Постоюк у СРСР пішла б працювати водійкою трамвая, бо не змогла б вступити до університету без хабаря.

Українська дитяча письменниця Зоя Жук не зазначила своєї ймовірної професії, але зізналась, що вдячна тим, хто свідомо чи несвідомо розвалив Радянський Союз.

Українська письменниця Оксана Цюпа не захотіла уявляти себе радянською людиною, бо, наймовірніше, вона б носила передачі, або їх носили би для неї.

Залишити коментар