Середа, 17 січня

Про видання

 Opinion  – це видання, яке пише про актуальні, спірні й найбільш обговорювані теми. На сайті ви знайдете оригінальний контент, виконаний нашими журналістами й колумністами з різних точок країни. Автори ділитимуться фактами, ідеями, поглядами, прогнозами, емоціями.

Реакції. Найважливіші події, висвітлені через призму реакцій та рефлексій можновладців, відповідальних органів, лідерів думки, зібраних в соцмережах.

Суспільство. Соціальна, політична, економічна, медична, екологічна, освітня проблематика, благодійність – основні теми для висвітлення в текстах рубрики.

Точка зору. Платформа для висвітлення полярних точок зору з приводу подій, явищ, процесів.

Особистості. Обговорення поточного моменту зі знаними постатями. Зафіксовані бесіди щодо цінностей, змін, влади.

Колонки.  Авторський погляд і трактування найважливіших подій. Колумністи – митці, майстри влучного слова, лідери думок.

Ракурс. Фото, які фіксують події, миттєвості, суттєві деталі, та передають враження про заходи, місця, людей.

Ідея  — про запроваджені  інновації, успішні стартапи, нові напрямки досліджень –  усе, що покращує та модернізує. Читайте про нововведення у сфері науки, культури, освіти.

Простір — тексти і фото про цікаві місцини країни та світу. Споруди, які можуть зникнути,  нові атмосферні локації, основні відмінності топосу «нашого» і «їхнього».


Видання україномовне. Коментарі та інтерв’ю (за узгодженням з автором) перекладаються. У текстах відображаються позиції та думки авторів, експертів, героїв, які редакція може не поділяти. Ми виступаємо проти всіх форм дискримінації. Ми не публікуємо матеріалів, які містять яскраво виражений негативний контент, порушують законодавство України або роздмухують національну, релігійну або будь-яку іншу ворожнечу. Передрук матеріалів дозволяється лише за згоди редакції.